Haft-bastex | Realizacja zamówienia
421
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-421,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Realizacja zamówienia

Haft komputerowy jest złożoną operacją

Haft komputerowy jest złożoną operacją wymagającą fachowego przygotowania. Biorą w nim udział pracownicy o różnych specjalizacjach.

Etapy powstawania haftu komputerowego:

  • Zapoznanie się z projektem i ocena możliwości i sposobu jego wykonania; Nasi projektanci zapoznają się z projektem i ocenią czy nadaje się on do wykonania haftem, a jeśli tak to jaką powinien mieć wielkość (im większy haft tym łatwiej go wykonać, ponieważ czasami nie da się wyhaftować bardzo małych liter lub drobnych szczegółów), jakich użyć ściegów ,nici , podkładu pod materiałem , hydrofolii.
  • Wykonanie projektu haftu – Przy użyciu specjalnego oprogramowania projektanci przerabiają wysłany przez Państwa obrazek na projekt haftu zrozumiały przez maszyny hafciarskie. Oprogramowanie, którego używamy pozwala nam na bardzo dokładną edycję, dosłownie co do nakłucia i dziesiątych części milimetra. Pozwala nam także zasymulować jak będzie wyglądał gotowy haft.
  • Przesłanie projektu do klienta – Przesyłamy do wglądu symulację komputerową haftu, aby klient mógł się z nim zapoznać. Proszę pamiętać, że my nie wgrywamy pliku z obrazkiem prosto w maszynę lecz musimy go praktycznie od nowa zaprojektować, dlatego też projekt może się nieznacznie różnić od przesłanej do nas grafiki.
  • Przeniesienie wzoru na maszynę hafciarską i wykonanie haftu; Po zaakceptowaniu wzoru, przenosimy go na maszynę hafciarską, która automatycznie wyszywa go na danym materiale. Gęstość i precyzja takiego haftu jest bardzo duża, dla przykładu niewielkie logo (ok. 10 x 5 cm) to ok. 10 000 nakłuć maszyny i kilkanaście metrów nici.
  • Końcowa obróbka – sprawdzenie czy wszystko zostało wyhaftowane prawidłowo , wycięcie łączących nici, w ten sposób otrzymujemy końcowy wyrób wykonany estetycznie ,  pakowanie, wysyłka do odbiorcy lub odbiór osobisty.
Najlepsze materiały , nici , podkłady, flizeliny