Haft-bastex | Współpraca
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Współpraca

Gwarancja jakości i zadowolenie klienta

Chętnie współpracujemy z firmami w zakresie usług haftu komputerowego, projektowania , haftu na wyrobach gotowych (koszulki , bluzy , czapki itp.) oraz tkaninach.   

 

Nasza firma gwarantuje wysoką jakość haftów i terminową realizację zamówień. Nasz klient nie musi się obawiać, że nie otrzyma zamówionego towaru na czas. Wszystkie zamówienia traktujemy w ten sam sposób; czy małe zlecenie czy duże. Dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć jak najlepszy efekt pracy, z myślą o zadowoleniu odbiorcy, a także własnym. Haftowanie to nie tylko nasza praca ale także hobby.

Robimy, wszystko aby nasz klient był jak najbardziej zadowolony  z projektu i realizacji haftu komputerowego.

Krótki termin, bardzo wysoka jakość w parze z przystępną ceną sprawia, że pozyskujemy coraz więcej stałych i zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, kluby sportowe, kluby motoryzacyjne, producentów odzieży, wszystkie firmy oraz osoby indywidualne.

Haft komputerowy tylko w Bastex to gwarancja jakości i zadowolenie klienta.

Najlepsze materiały , nici , podkłady, flizeliny